Incentive w Andaluzji
Dodane przez Admin dnia Sierpień 23 2013 09:59:34

Szukacie Państwo inspiracji lub wsparcia w organizacji wyjazdu?

Zapraszamy do kontaktu z naszym portalem.


Na zdjęciu: Ronda - jedno z najpiękniejszych miast Andaluzji
Rozszerzona zawartość newsa
Wg dostępnych badań nadal najpopularniejszymi destynacjami wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych są interesujące miejsca i miasta poza granicami Polski.

Cenione są indywidualnie skrojone scenariusze wyjazdów, często w najdalsze i najdziksze regiony świata. Meksyk, Urugwaj, Wenezuela, Tajlandia oferują niezapomniane wrażenia, dzięki którym uczestnicy poczują się wyjątkowo a cel wyjazdu (zwiększenie lojalności, wypoczynek, budowanie relacji w grupie) zostanie osiągnięty.

Jedną z ciekawszych europejskich destynacji jest Andaluzja i wybrzeże Costa de Sol. Znajdziemy tam mnóstwo atrakcji, począwszy od pustynnych terenów Almerii, po malownicze krajobrazy wybrzeża oraz góry Sierra Nevada. Andaluzja to niesamowite parki krajobrazowe i narodowe a także widoczna na każdym kroku wielokulturowość: wpływy arabskie mieszają się z kulturą hiszpańską, dając świadectwo historii.

Andaluzja słynie nie tylko z zabytkowych miast i miasteczek (m.in. Granady z Alhabmbrą, Sevilli, Rondy, Mijas).

Miłośnicy aktywnego wypoczynku także znajdą tutaj wiele atrakcji. Prowincja Malagi słynie z doskonałych, całorocznych pól golfowych, w Sierra Nevada przygotowano wiele tras narciarskich, w całej Andaluzji uprawiane jest jeździectwo na wspaniałych koniach rasy andaluzyjskiej, nie należy zapominać o kąpielach w Morzu Śródziemnym lub Oceanie Atlantyckim.

Jeżeli połączymy to z doskonałym jedzeniem i winem, mamy przepis na udaną imprezę.


Szukacie Państwo inspiracji lub wsparcia w organizacji wyjazdu? Zapraszamy do kontaktu z naszym portalem.