Hotel DeSilva Premium Poznań

Liczba miejsc
noclegowych: 138
konferencyjnych: 120
restauracyjnych: 60
Mamy dobrą informację - otwarcie Hotelu DeSilva Premium Poznań stało się już faktem! W środę 25 stycznia 2017 Hotel przyjął swoich pierwszych Gości, którzy korzystali z usług noclegowych, gastronomicznych i konferencyjnych, chwaląc wygodę i komfortowe wyposażenie pokojów, niezwykle smaczną kuchnię oraz przestronne i dobrze wyposażone sale konferencyjne, ale przede wszystkim miłą i zaangażowaną obsługę.

Hotel DeSilva Premium Poznań znajduje się w centrum Poznania przy ulicy Piekary 5. Dogodne położenie w samym centrum miasta, niewielka odległość od Starego Browaru, Starego Rynku czy dworca PKP czyni lokalizację hotelu idealną w podróży służbowej i turystycznej. Hotel zapewnia też doskonałe warunki do organizacji konferencji, imprez firmowych, szkoleń bądź bankietów.

Hotel oddaje do dyspozycji 60 nowocześnie i komfortowo urządzonych pokoi, w których pomieścić może jednocześnie 138 Gości, 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni ok 200 m2, przytulną Restaurację na 60 miejsc proponującą dania kuchni międzynarodowej, Lobby Bar z kominkiem oraz 14 miejsc parkingowych.