Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
E-turystyka wkracza do uczelni
Otwierają sie nowe perspektywy w biznesie turystycznym: e-turystyka. W odpowiedzi na wymagania rynku Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie otwiera nowy kierunek studiów podyplomowych: Internet w turystyce i hotelarstwie.

Projekt współtworzy Polska Izba Turystyki oraz Net Solutiuons, firma będąca organizatorem konferencji e-Travel Forum. Celem jest "wyposażenie kadry specjalistycznej i menedżerskiej z sektora turystycznego i hotelowego w wiedzę, kompetencje i umiejętności skutecznego wykorzystania internetu do pozyskiwania klienta, jego obsługi oraz kształtowania lojalności".

Nowy kierunek przeznaczony jest dla osób zarządzających z branży turystycznej, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu wykorzystania internetu i jego narzędzi w promowaniu obiektów turystycznych oraz w obszarach takich jak: obsługa klienta, sprzedaż, promocja sprzedaży, komunikowanie się z klientem, revenue management, poszukiwanie innowacyjnych pomysłów na rozwój działalności turystycznej i hotelowej, czy szeroko rozumiane wsparcie procesów biznesowych z wykorzystaniem powszechnie stosowanych przez klientów platform internetowych.
lipiec 17 2013 07:05:12
  Przeczytaj całą wiadomość Drukuj
Strona Główna | Szukaj | Mapa obiektów | Oferta | Regulamin | Kontakt | Zaloguj | Przypomnij hasło
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019   
Włącz tłumaczenie:     Polish English German Spanish Czech Slovak French Portuguese Norwegian Dutch Russian Rumanian Italian Greek Danish Bulgarian Finnish Swedish Catalan Slovenian Serbian Lithuanian Croat Latvian Hebrew Hindi Filipino Arabic Ukrainian Vietnamese Chinese Japanese Korean