Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Grecja nowym Egiptem, czyli o wakacyjnych upodobaniach Polaków
InformacjeTo własnie greckie plaże i wyspy najbardziej kuszą naszych rodaków.
Jakie jeszcze upodobania cechują Polaków?
Coraz częściej decydujemy się na zorganizowane wyjazdy dwutygodniowe. Po zeszłorocznych bankructwach biur podróży, spadła sprzedaż oferty last minute.

Jak podają portale internetowe, wakacja.pl i EasyGo jesteśmy też skłonni płacić więcej za nasze wyjazdy. W końcu zaczynamy stawiać na jakość a nie ilość? Najbliższe lata pokażą czy nowe tendencje zdołają się utrzymać.
"Z danych rezerwacyjnych portali Wakacje.pl i EasyGo wynika, że w tym roku z oferty zorganizowanego wypoczynku skorzystało o 10 proc. więcej turystów niż w roku poprzednim.

Te wakacje spędzamy najchętniej w Grecji, którą wybrało 21,8 proc. kupujących. Prawie jedna trzecia z nich kupiła ofertę na Krecie, popularne były też Rodos i Zakynthos. Polscy turyści tegoroczny urlop chcą spędzić również w Turcji (16,6 proc.) i Egipcie (15,7 proc.), który w skali miesiąca odnotował spadek zainteresowania w porównaniu z czerwcem br., spowodowanym informacjami o zamieszkach w tym kraju.

Popularne w lipcu kierunki to również Bułgaria (10 proc.) oraz Hiszpania (9,25 proc.). Poza pierwszą piątką znalazły się Tunezja (7,25 proc.), Chorwacja (4,6 proc.) i Włochy (3,6 proc.)".


Źródło: http://www.hotelnews.pl/w-lipcu-polacy-chetnie-wypoczywali-w-grecji/
sierpień 12 2013 09:59:20
  Przeczytaj całą wiadomość Drukuj
Strona Główna | Szukaj | Mapa obiektów | Oferta | Regulamin | Kontakt | Zaloguj | Przypomnij hasło
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019   
Włącz tłumaczenie:     Polish English German Spanish Czech Slovak French Portuguese Norwegian Dutch Russian Rumanian Italian Greek Danish Bulgarian Finnish Swedish Catalan Slovenian Serbian Lithuanian Croat Latvian Hebrew Hindi Filipino Arabic Ukrainian Vietnamese Chinese Japanese Korean