Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Nowy hotel we Władysławowie
InformacjePowstaje kolejny nowy ciekawy hotel - tym razem we Władysławowie. Apart Hotel Gwiazda Morza znajduje się w historycznej części Władysławowa, w Hallerowie. Częściowo także na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Jak informuje twojdomnadbaltykiem.pl , obiekt będzie oferować apartamenty, rozmieszczone w dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach. W kolejnym budynku ma się znajdować czterogwiazdkowy hotel.

W pierwszym etapie, mającym się zakończyć już w czerwcu br, oddane zostana 52 apartamenty, wyposażone standardowo w aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, klimatyzację. Do dyspozycji oddanie zostanie także recepcja z personelem.

Przedsięwzięcie stanowi formę inwestycji w nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Inwestor oferuje możliwość zakupu nieruchomości oraz połączenie własności apartamentu z możliwością generowania dochodu z najmu, bez obciążeń związanych z obsługą lokali.
Zarządca obiektu przejmie obowiązki związane z przygotowaniem wnętrz do przyjazdu gości, zadba o marketing i promocję, organizację procesu wynajmu, bieżące utrzymanie i obsługę apartamentów.
kwiecień 30 2013 08:20:20
  Przeczytaj całą wiadomość Drukuj
Strona Główna | Szukaj | Mapa obiektów | Oferta | Regulamin | Kontakt | Zaloguj | Przypomnij hasło
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019   
Włącz tłumaczenie:     Polish English German Spanish Czech Slovak French Portuguese Norwegian Dutch Russian Rumanian Italian Greek Danish Bulgarian Finnish Swedish Catalan Slovenian Serbian Lithuanian Croat Latvian Hebrew Hindi Filipino Arabic Ukrainian Vietnamese Chinese Japanese Korean