Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Nowe centrum konferencyjne w Świnoujściu
InformacjeSzykuje się nowa bardzo ciekawa inwestycja w Świnoujściu. Powstaje tam imponujący kompleks hotelowo-apartamentowy pod nazwą Baltic Park Molo.

Oszałamia skala inwestycji: dwa hotele pięciogwiazdkowe, budynki apartamentowe, promenada i molo a wszystko to otoczone przestrzenią rekreacyjną. Obiekt ma posiadać 600 pokoi i apartamentów, w dużej części z widokiem na morze, a także centrum konferencyjne dla 1200 gości.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy: w pierwszym z nich powstaną budynki z 61 apartamentami, obiektami sportowymi oraz lokalami usługowymi. Jednocześnie będzie realizowana budowa pierwszego z hoteli z 352 apartamentami condo.
Drugi etap będzie obejmować budowę drugiego z hoteli z 174 pokojami i apartamentami, natomiast w trzecim ostatnim etapie planowane jest wykończenie mola.
Cała inwestycja ma zakończyć się w 2020r, przy czym pierwszy etap już za dwa lata w 2015r.

Realizowana jest ona przez Zdrojowa Invest, pierwszy etap dodatkowo finansowany jest z unijnej inicjatywy JESSICA.
"W ramach finansowania zewnętrznego inwestor otrzymał właśnie pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania na realizację projektu z unijnej Inicjatywy JESSICA. Będzie to największa inwestycja i finansowanie ze środków UE tego instrumentu w Zachodniopomorskim" powiedziała Magdalena Zawadzka, manager, główny doradca z Crido Taxand, która doradzała przy pozyskaniu finansowania i współpracowała w tym zakresie z Funduszem Rozwoju Obszarów Miejskich Województwa Zachodniopomorskiego.

Cieszymy się z nowej inwestycji i czekamy na jej zakończenie.
kwiecień 24 2013 19:11:48
  Przeczytaj całą wiadomość Drukuj
Strona Główna | Szukaj | Mapa obiektów | Oferta | Regulamin | Kontakt | Zaloguj | Przypomnij hasło
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2019   
Włącz tłumaczenie:     Polish English German Spanish Czech Slovak French Portuguese Norwegian Dutch Russian Rumanian Italian Greek Danish Bulgarian Finnish Swedish Catalan Slovenian Serbian Lithuanian Croat Latvian Hebrew Hindi Filipino Arabic Ukrainian Vietnamese Chinese Japanese Korean