Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Polecamy
Obiekty
Najnowsze wiadomości Portalu Konferencyjnego
W wielu korporacjach wydatki związane z wyjazdami służbowymi stanowią dużą część budżetu. Często zjawisko to jest spotęgowane odrębnymi procedurami dot. podróży służbowych (lub ich brakiem) w różnych działach firmy.

Niedawno pisaliśmy o podwodnych hotelach, które zdobywają coraz większą popularność, nawet jeszcze na etapie projektu. Projektanci tym razem zaskoczyli nas, tworząc projekt hoteli pływających.

Nie od dziś wiadomo, że największym kapitałem firmy są jej pracownicy. To ich motywacja i zaangażowanie sprawiają, że firma może się rozwijać w kierunku wyznaczonym przez Zarząd.

Badania wykonane przez Google oraz Nielsen (Mobile Search Moments Study) potwierdziły stały wzrost wykorzystania smartfonów oraz aplikacji przez konsumentów w celu poszukiwania informacji.

Mamy już samochody produkowane przez Tata Group, Jaguar i Land Rover - luksusowe marki także należą do tej grupy. Grupa obecna jest także w branży obuwniczej (dwa lata temu przejęła spółkę Move On). Hinduski koncern ogłosił plany wejścia na rynek nowych technologii a także rozpoczęcie mocnej penetracji rynków turystycznych.

Polska, ze względu na uwarunkowania geograficzne i ekonomiczne, nie ma zbyt wielkiego udziału w ogólnoświatowym rynku hotelarskim. Niewielkie też jest nasycenie markowymi pokojami i stanowi zaledwie 10% w porównaniu z blisko 38% na świecie.

Będąc w podróży, jak zwykle szukacie adresu? Korzystacie z Google Maps?
Może się zdarzyć, że w Niemczech nie będzie to już możliwe.

Jeszcze niewiele firm decyduje się na organizację konferencji bądź wyjazdów firmowych na Ukrainie. Kraj naszych sąsiadów oferuje tymczasem wiele atrakcji turystycznych od Karpat po wybrzeże Morza Czarnego: Huculszczyzna, Karpaty Zachodnie, Kijów, Lwów, czarnomorskie plaże.

Strona 7 z 36 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>