Szukaj obiektu
Szukaj Szkolenia

Branża
Miasto
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie


   Dodaj swój obiekt!
   Zapomniałem hasła
Konferencyjna Mapa Polski
Nasz FaceBook
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach na naszej stronie, wpisz w poniższe pole swój adres e-mail i kliknij Zapisz.
E-mail:
Polecamy
Obiekty
Najnowsze wiadomości Portalu Konferencyjnego
Szykuje się nowa bardzo ciekawa inwestycja w Świnoujściu. Powstaje tam imponujący kompleks hotelowo-apartamentowy pod nazwą Baltic Park Molo.

Sieć Focus Hotels planuje otwarcie nowego obiektu biznesowo-konferencyjnego. Hotel powstaje w Chorzowie a jego otwarcie ma nastąpić w październiku 2013r.

Dostęp do szybkiego internetu jest usługą wymaganą przez większość gości hotelowych. Pisaliśmy już we wcześniejszym artykule, że ponad 80% gości hotelowych uważa dostęp do Wi-Fi za standard.

Zajmujesz się organizację imprez lub konferencji? Z pewnością zapraszasz na nie profesjonalnych wykładowców.
Zapoznaj się z przygotowaną przez Alana Stevensa listą najbardziej znienawidzonych przez nich sytuacji.

Większość specjalistów i raportów branżowych podkreśla rosnące znaczenie urządzeń i aplikacji mobilnych w wyszukiwaniu informacji i rezerwacjach pokoi hotelowych.

W dniach 26.04 - 05.05.2013 hotel Czarny Potok & SPA przygotował atrakcyjną ofertę: pobyt w komfortowym pokoju za 319,50 zł za dobę.

Jeszcze w tym roku planowane jest oddanie do użytku gości hotelu Doubletree by Hilton w Warszawie. Hotel będzie zlokalizowany w Wawrze przy ulicy Skalnicowej 21.

W Europie słaba koniunktura gospodarcza przekłada się na branżę hotelarską. Ograniczone zostały inwestycje branży, co widać wyraźnie na rynku.
A jak przedstawia się sytuacja w Polsce ?

Strona 5 z 36 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>